MASKA PEEL-OFF PORZECZKA Zobacz większe

MASKA PEEL-OFF PORZECZKA

Nowy produkt

11,80 zł brutto

Więcej informacji

 PIELĘGNACJA ODMŁADZAJĄCA

Czarna Porzeczka

WITAMINA C, ANTYOKSYDANTY

 

stymuluje mikrokrążenie

chroni DNA komórek

łagodzi podrażnienia

rozjaśnia przebarwienia skóry

 

Maski Peel-Off to sposób na samodzielne wykonywanie profesjonalnych zabiegów SPA w domu. Powstały w wyniku adaptacji receptur przygotowanych do profesjonalnego użytku w taki sposób, aby każdy mógł zabiegi wykonać samodzielnie. Takie rozwiązanie umożliwiło stworzenie ekskluzywnego kosmetyku wcześniej dostępnego tylko w najbardziej prestiżowych salonach SPA.

Wszystkie receptury oparto na precyzyjnym doborze składników, które stanowią nieomal w 100% substancje naturalne. Bazą kosmetyku jest ziemia okrzemkowa - proszek z jednokomórkowych glonów. Zawarte w nich związki krzemu zapewniają skórze elastyczność i sprężystość, wpływają korzystnie na stan naczyń krwionośnych i ułatwiają odnowę tkanki łącznej dodatkowo wykazując działanie ujędrniające i poprawiające mikrokrążenie skórne.

Maska z cennym wyciągiem z owoców i nasion czarnej porzeczki, zawiera dużą dawkę aktywnych antyoksydantów wspomagających neutralizowanie wolnych rodników mających negatywny wpływ na DNA komórek skóry. Bogata jest w antocyjany, które wzmacniają strukturę kapilarną naczyń krwionośnych. Aktywuje mikro cyrkulację i odblokowuje pory co usprawnia oczyszczenie oraz głębszą penetracje składników odżywczych. Dzięki wysokiemu stężeniu witaminy C, korzystnie wpływa na cerę suchą i wrażliwą. Pomaga odzyskać właściwy poziom nawilżenia skóry i chroni ją przed zmianami i podrażnieniami. Nasiona czarnej porzeczki zawierają olej, bogaty w kwas gamma linolenowy (omega-6)który ma właściwości rozjaśniające, wpływa na poprawę stanu skóry, przywraca jej młody wygląd.