MASKA PEEL-OFF CHLOROPHYLL Zobacz większe

MASKA PEEL-OFF CHLOROPHYLL

Nowy produkt

Chlorofilowa maska bogata w morskie minerały doskonale rewitalizuje skórę. Przynosi skórze uczucie świeżości. Zawarty w niej kompleks kriogeniczny z mentolem sprawiają, że skóra staje się wypoczęta i odprężona. Inne składniki zawarte w tej masce to: ekstrakt ze spiruliny, kaolin.

Więcej szczegółów

11,80 zł brutto

Więcej informacji

Maska peel-off chlorophyll odświeża, tonizuje, wzmacnia zmęczoną skórę. Bogata w witaminy: A, E, C oraz spirulinę. Bardzo dobrze rewitalizuje, pomaga odzyskać skórze zdrowy, promienny wygląd, bez oznak zmęczenia.

PROFESJONALNE SPA W DOMU

Maski peel-off pozwalają samodzielnie wykonać we własnym domu profesjonalne zabiegi, dostępne w salonach SPA. Powstały na skutek adaptacji już istniejących receptur, przygotowanych do użytku profesjonalnego, lecz w taki sposób, aby każda osoba mogła wykonać go samodzielnie. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwoliło na stworzenie kosmetyku ekskluzywnego, który do tej pory dostępny był wyłącznie w prestiżowych salonach SPA, z możliwością przeprowadzenia zabiegu w domu.

NATURALNE RECEPTURY

Receptura każdej z masek peel-off oparta jest na precyzyjnie dobranych składnikach. Nieomal 100 % z nich stanowią substancje naturalne, w tym ziemia okrzemkowa: baza kosmetyku - proszek powstały z jednokomórkowych glonów. Zawarte w opisanych glonach związki krzemu nadają skórze elastyczność, sprężystość, korzystnie wpływają na stan naczyń krwionośnych, pomagają w odnowie tkanki łącznej dodatkowo poprawiając mikrokrążenie skórne. Ziemia okrzemkowa wykazuje też działanie ujędrniające.

Wszystkie składniki, które zostały wykorzystane w procesie tworzenia masek są całkowicie wolne od SLS, parabenów i GMO.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Zawartość saszetki wsyp do miseczki, wymieszaj dobrze z 50 ml letniej wody do momentu, aż powstanie gładka konsystencja bez grudek.

2. Zaaplikuj maskę na twarz - omijaj okolice oczu. Pozostaw na twarzy na 15 minut.

3. Po upływie określonego czasu zdejmij maskę z twarzy jednym pociągnięciem.