ASCOPHYLLUM NODOSUM Zobacz większe

ASCOPHYLLUM NODOSUM

Nowy produkt

10,90 zł brutto

Więcej informacji

KURACJA  ODŻYWCZO-PIELĘGNACYJNA
-oczyszcza skórę
-redukuje cellulit
-usuwa naskórek
-wzmacnia i regeneruje włosy

Algi Ascophyllum nodosum, pochodzą z najczystszych wód Oceanu Atlantyckiego u wybrzeży Islandii. Proces ich suszenia jest w pełni naturalny. Zawierają pełną gamę składników odżywczych, soli mineralnych i witamin.
Algi brunatne dostarczają makro i mikroelementy (m.in.wapń, magnez, sód, potas siarka, fosfor, jod, miedź, cynk, selen), polisacharydy, tłuszcze (wraz z niezbędnymi nienasyconymi kwasami tłuszczowymi NNKT), witaminę C, E, K,  witaminy z grupy B oraz prowitaminę A.

Sposób użycia
Maseczka - 1 łyżeczkę proszku rozrób jogurcie lub w wodzie do konsystencji gęstej papki i nanieść na twarz.  Po 10-12 min spłukaj letnią wodą.
Odżywka - do naturalnej odżywki do włosów dodaj proszek, enrgicznie wymieszaj i nanieś na włosy. Spłukaj intensywnie 3-5 minut po upływie czasu podanego na odżywce.
Okłady redukujące cellulit - czubatą łyżkę stołową proszku wymieszaj z wodą i odczekaj do uzyskania gęstej papki i nanieś na skórę w miejsca, gdzie ma być zredukowany nadmiar tłuszczu. W celu zwiększenia efektu można owinąć ciało folią i poddać działaniu ciepła (ręcznik, termofor). Po 15-20 min zmyć papkę letnią wodą.
Peeling - dodaj do dowolnego żelu lub mydła w płynie i masuj ciało okrężnymi ruchami. Spłukać obficie letnią wodą.
Wskazówka: w celu neutralizacji zapachu należy użyć jogurtu naturalnego.


Kraj pochodzenia Islandia