MASKA SPIRULINA Zobacz większe

MASKA SPIRULINA

Nowy produkt

Spirulina to niezwykła roślina, która posiada właściwości odżywcze. Jest wyjątkowa, ponieważ nie ma sobie równych pod względem naturalnych kombinacji. Jest łatwo przyswajalną substancją odżywczą. Posiada szereg witamin i cennych składników.

Więcej szczegółów

11,80 zł brutto

Więcej informacji

Spirulina to niezwykła roślina, która posiada właściwości odżywcze. Jest wyjątkowa, ponieważ nie ma sobie równych pod względem naturalnych kombinacji. Jest łatwo przyswajalną substancją odżywczą. Bogata w witaminy: A, D, C, K, E, witaminy z grupy B, aminokwasy, proteiny, kwasy tłuszczowe: kwas gamma linolenowy (GLA), minerały takie jak: potas, wapń, magnes, fosfor, selen, kompleksy cukrowe, enzymy i bardzo łatwo przyswajalne białko.

Nie zawiera: konserwantów, sztucznych barwników, pochodnych GMO, emulgatorów, parabenów i SLS.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Łyżeczkę proszku wymieszaj z jogurtem lub niegazowaną wodą mineralną w proporcji 1:2 lub do uzyskania konsystencji gęstej papki. ( w zależności od wielkości powierzchni, na którą aplikowana będzie spirulina można zwiększać proporcjonalnie ilość proszku)

2. Aplikuj papkę na oczyszczoną skórę wybranej partii ciała. Pozostaw na 15 minut.

3. Po upływie określonego czasu spłucz spirulinę ciepłą wodą.

 

JEDNA SASZETKA SPIRULINY (20G) WYSTARCZA NA OKOŁO 7-10 OKŁADÓW. W CELU UZYSKANIA NAJLEPSZYCH EFEKTÓW, NALEŻY STOSOWAĆ 1-2 RAZY W TYGODNIU